niedziela, 25 marca 2012

Nowa Talia: Magiczne Przedmioty


Kolejne pracowite dni zaowocowały ukończeniem (no prawie) talii Magiczny Przedmiot. Podczas wcześniejszych prac przerzuciłem dwa przedmioty do talii Magiczny Oręż i Zbroja (dwa rodzaje magicznych strzał). Teraz muszę wypełnić puste miejsca - spokojnie, mam kilka pomysłów.

Trzymajcie kciuki, jesteśmy już blisko Pakietu Startowego.


5 komentarzy:

 1. Aż mnie świerzbi żeby sobie pograć - szczególnie, że można pogrywać solo co jest dla mnie bardzo atrakcyjna opcją. Wiele szacunku za wykonaną robotę - jeśli mogę jakoś przyspieszyć prace to pisz. Nie mam szczególnej wprawy w takich pracach ale mogą spróbować coś zredagować, itp. Fajnie jakby na maj dało się pograć...

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam się, że osobiście zwolniłem z płytkami lokacji, przy okazji zbliżających się świąt mam nadzieję podgonić tempo prac... A co do terminów: projekt non-profit, automatycznie przegrywa z bardziej priorytetowymi, płatnymi pracami... Ale wierzę w Yoshiego: to prawdziwy tytan pracy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy mógłbyś przy okazji dodać żetony Potworów i bohaterów oraz sekcje Lochu do Pobieralni? Chyba są już gotowe!

  OdpowiedzUsuń
 4. Żetony potworów z pierwszego poziomu są gotowe, natomiast sekcje Lochów gdzieś się zagubiły i trzeba przygotować je od nowa. Yoshi ma prawo decyzji w temacie umieszczania dostępnych materiałów, jeśli zadecyduje, że OK wtedy wrzucimy żetony.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się widząc, że blog nam odżywa!
  Z udostępnianiem chcieliśmy poczekać na całość Pakietu Startowego - na razie można poszukać skanów kafli z angielskiej wersji.

  Co do pomocy, to każda para rąk/oczu się przyda (np. do redagowania tekstu). Podaj mi jak się mam skontaktować.

  OdpowiedzUsuń