Współpraca

Zapraszamy do współtworzenia  Przygodowego Młota Bojowego. Osoby chętne do pomocy przy tłumaczeniu lub korygowaniu tekstu, tworzeniu lub obrabianiu grafiki oraz posiadające inne użyteczne talenty, proszone są o kontakt pod adresem:

whqpl.blogspot@gmail.com

Projekt powstaje dzięki pracy pasjonatów dla pasjonatów. Każda para rąk/oczu przyczyni się do szybszej realizacji PMB, a może i do ciekawego rozwoju systemu.

Zapraszamy.

11 komentarzy:

 1. Witam. W jaki sposób się z Wami najwygodniej skontaktować? Pod jakim adresem e-mail na przykład?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj,
   zarejestruj się proszę na forum (link po prawej na dole) i napisz na PW. Wymienimy się wtedy mailami.

   Usuń
 2. Witam! Jestem chętnym wolontariuszem, poszukuję kontaktu z Radą Nadzorczą PMB. Tutejszy wpis odsyła mnie na forum, na forum niejaki poooq odsyła mnie tutaj, nie wiem, co robić dalej. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam!

  Napisałem do Was na forum wiadomość PM w sprawie współpracy ale nie jestem pewien czy doszła bo jakieś błędy wyskoczyły ;)

  Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

  Wodnik

  OdpowiedzUsuń
 4. Yo Yoshi, zasypało Cię na tej północy?
  Proponuję zapoznać się z materiałami w oczekiwaniu na Szefa...

  OdpowiedzUsuń
 5. Generalnie, korekta zamieszczonych materiałów zawsze w cenie: czytelność zasad i klimat opisów. Do tego, jeśli macie jakieś autorskie rozszerzenia też możemy je tutaj zamieścić. Zdjęcia figurek, własnych elementów gry czy własne opowiadania: na wszystko mamy miejsce.

  OdpowiedzUsuń
 6. Korekta? Dostępny u kowala toporek do rzucania jest skopany, to tak na dobry początek... :) Ja, niestety, mam obłąkane wizje zmian na poziomie grzebania w samej mechanice gry, pomysły na modularne karty ekwipunku i różne takie... Potrzebuję szefa i dużo miejsca do pisania. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie ograniczaj się :) W oczekiwaniu na Yoshiego możemy publikować własne pomysły i rozwiązania, nic nie stoi na przeszkodzie by było kilka alternatywnych mechanik dających możliwość wyboru graczom. Podeślij tekst to wrzucimy go jako post.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy istnieje jakaś konkretna wizja ukończonego Młota? Czy wiadomo, co ma się znaleźć w ostatecznej wersji (czyli konkretnie: ilu awanturników, ile leveli, ile potworów na level, ile przedmiotów itd.), tylko wszystkie te elementy wymagają opracowania/dopracowania? Czy istnieje np. anglojęzyczny zestaw materiałów, które wystarczy przetłumaczyć i dopracować, żeby osiągnąć ten cel? Czy też wszystko robione jest "na żywioł"?
  To jest moje zasadnicze pytanie, bo mam coś na kształt wizji Ostatecznego Młota, ale coś czuję, że mija się ona z wizją Yoshiego. Bez konkretnego obgadania celów - nic nie zdziałam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Po miesiącu oczekiwania na odzew ze strony Yoshiego poddaję się - wycofuję moją ofertę pomocy, wg mnie projekt jest martwy.
  Wczoraj spakowałem do pudełka i wyniosłem na strych wszystkie kafle, karty, instrukcje i figurki. Żegnaj, Młocie Przygodowy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Przepraszam za brak odzewu - nie wiem dlaczego, ale nie wyświetlają mi się żadne powiadomienia. Nie zaglądałem d tej zakładki od dłuższego czasu.
  Projekt idzie powoli do przodu - nie umarł. Jeżeli chcielibyście nam pomóc, jesteśmy otwarci na współpracę. Proszę o adres mailowy - po wysłaniu wiadomości, usunę wpis.

  OdpowiedzUsuń