środa, 7 listopada 2012

Aktualizacja Pakietu Startowego PMB

Wrzucam obiecane poprawione karty. Bardzo dziękuję użytkownikom HAS oraz 0mgc0 za nadesłaną korektę.

Poprawione karty, arkusze oraz zasady podstawowe - link

W odpowiedzi na prośby udostępniam tabelaryczną wersję kart (Spotkanie, Skarb, Magiczny Oręż i Zbroja oraz Magiczny Przedmiot) - link

Poszukuję chętnego do pomocy przy pracach graficznych - chodzi o równe rozłożenie kart na arkuszach oraz zabawę z wyrównaniem ich rozmiarów (niestety wyszły błędy) - kontakt przez Forum.

5 komentarzy:

 1. Witam,

  Tabele świetnie się sprawdzają. Póki co zrobiliśmy kilka testów. Na większą rozgrywkę trzeba poczekać, ale zapowiada się miodnie. Oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super sprawa! Nie myśleliście, żeby przygotować szablony w Magic Set Editor (http://magicseteditor.sourceforge.net/welcome) - ewentualna rozbudowa gry byłaby z pewnością łatwiejsza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetny pomysł! Taka rzecz na pewno zmniejszy czas potrzebny na opracowanie talii oraz wprowadzanie korekt. Wiem, że w Strange Aeons też można było tworzyć i wykorzystywać własne szablony. Nie miałem za wiele czasu na dokładne zaznajomienie się z opcjami programu ale pobieżnie przejrzałem instrukcję i nie wiem do końca od, której strony do tego jeża podejść. Korzystałeś już może z tego lub podobnego programu? Pomoc w tej kwestii była by nie zastąpiona!

   Cieszymy się, że nasz Projekt się podoba. Trzymacie kciuki za postępy nad pracami!

   Usuń
  2. Wiem, największym problemem MSE jest brak porządnego tutoriala.
   Jakbyś podesłał czyste karty z opisem pól (varbamse u wujka G), mógłbym spróbować coś zmajstrować. Pół roku temu zrobiłem szablon do TombRaider CCG (http://ursusludens.blogspot.co.uk/2012/06/bede-gra-w-gre-dzien-darmowych-gier.html). Przy czym fajerwerków nie mogę obiecać, np. nie mam pojęcia jak zrobić wstawianie symboli w tekście (te fikuśne literki co są na początku opisu).

   PS: wyłączcie CAPTCHA

   Usuń
  3. Mail wysłany. Czekamy na owocną współpracę :)

   Usuń