sobota, 27 lipca 2013

Trzy nowe Przygody

Jak wiecie pracuję obecnie nad dodatkowymi scenariuszami, które pojawią się w ramach Pakietu 3.0 umożliwiającego prowadzenie rozgrywki do 3ego poziomu Lochu. Oto kilka słów nt. nowych Przygód.


Rzeźnik ze Schwartzwaldu:
W okolicy pojawił się wyjątkowo wygłodniały Ogr, przez którego niejedna istota wylądowała w olbrzymim kotle. Awanturnicy będą musieli stawić czoła Rzeźnikowi, jego pomocnikom oraz swoim strachom przemierzając usiane krwią i zwłokami leże bestii.

Czarnoksiężnik:
Obawa przed śmiercią pchnęła starego czarodzieja na drogę występku i czarnej magii. Starzec porywa okolicznych mieszkańców w celu przedłużenia swojej egzystencji. Finał Wyprawy rozgrywa się przeciwko nie jednemu Władcy, a całej armii Fantomów, z których każdy może być prawdziwym Czarnoksiężnikiem.

Biała Dama:
Tragiczna śmierć potomstwa odbiera chęć do życia rodzicom. Jednakże umęczona dusza matki nie może zaznać spokoju i powraca mszcząc się na żywych za swoje utracone macierzyństwo.Awanturnicy będą musieli przemierzyć obszerny Loch, odszukując porwane niemowlęta i zaryzykować klątwy podczas walki z Białą Damą.

Do przygotowania pozostały mi jeszcze 2 scenariusze. Zarys jednego już mam.
Może chcecie pomóc? Podzielcie się swoimi pomysłami - myśli przewodnie, specyficzny Władca Lochu, zasady specjalne Wyprawy. Każda z tych rzeczy może stanowić zalążek ciekawej historii, którą przeżyją nasi Awanturnicy.

Szykujcie się na bajeczną Wyprawę!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz