środa, 16 marca 2011

Kilka słów na wstępie...

Osoby, które nie znają Warhammer Quest odsyłam na BGG
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Czym jest WHQ 1.5 PL?

Jest to projekt fanowski obejmujący opracowanie polskiej wersji językowej gry, modyfikację zasad, dodanie własnych rozwiązań i elementów w celu rozpowszechnienia tej wspaniałej gry szerszej rzeszy odbiorców. Jednym słowem wieloletnia praca jednego maniaka dla innych podobnych mu maniaków.


Projekt do niedawna był prowadzony samodzielnie przez moją skromną osobę. Od wczoraj walczymy razem z poooq'iem.

Poniższy blog ma służyć za narzędzie, do dzielenia się pomysłem oraz efektami dotychczasowej pracy. Wierzymy, że z czasem pojawią się i inni zainteresowani chętni do pomocy przekazując nam swoje uwagi oraz pomagając rozstrzygnąć nurtujące nas kwestie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pracą.


Witamy na stronie projektu WHQ 1.5 PL!

7 komentarzy:

 1. Bardzo fajny projekt. Zawsze miałem chęć zagrać w Warhammera Questa. Będę śledził jak Wam idzie. Pozdrawiam i powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witamy serdecznie pierwszego Beholdera! Mam nadzieję, że już wkrótce będziesz mógł zagrać w Przygodowego Młota Bojowego i to w naszym pięknym, ojczystym języku.

  Przy okazji -napisali na Polterze: http://planszowki.polter.pl/Warhammer-Quest-po-polsku-w47722

  OdpowiedzUsuń
 3. Witamy i zapraszamy pierwszego wędrowca (choć i widzę, że są i następni!). Życzymy miłej lektury i prosimy o komentarze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, nie chce gasic waszego zapalu ale GW planuje jakas jedno pudelkową gre na jesien. Poprzednio byla to reaktywacja Space Hulka, tym razem to moze byc Necromunda, o ile wsadza z 5 gangow do srodka, albo WHQ, co wydaje sie byc bardziej realne... Co by nie mowic kibicuje Wam, robcie swoje!

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj zapał jest od wielu, wielu lat, a projekt ma służyć głównie nam - nie będzie to wydawane. Jeśli GW wyda nową edycję (o zamiarze też kiedyś słyszałem) świetnie! Może zawrze kilka ciekawych pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja tez jestem za tym żebyście robili swoje. Może Wasza wersja będzie ciekawsza niż GW.

  OdpowiedzUsuń